Czy w reprezentacji Polski obok Adama Nawałki pojawi się inny śląski sportowiec? Dziś oficjalny komunikat PZPN-u

Dziś PZPN oficjalnie ogłosi nazwisko nowego trenera reprezentacji Polski. Wiadomo już, że związek ponownie postawi na śląskiego szkoleniowca Adama Nawałkę, ale w sztabie może się też znaleźć inna piłkarska osobowość ze Śląska. To Jerzy Dudek, o którym nieoficjalnie mówi się, że stanie tuż obok nowego selekcjonera polskich piłkarzy. 

 – Nigdy nie wiesz kiedy rozpoczniesz kolejny rozdział w swoim życiu! Bądź przygotowany na zmiany – napisał wczoraj na swoim oficjalnym profilu były bramkarz polskiej reprezentacji, Jerzy Dudek. 

Dziś dowiemy się znacznie więcej. 

Adam Nawałka powraca do kadry po 4 latach. Wcześniej prowadził zawodników w latach 2013 – 2018. Teraz ma przygotować Polaków do spotkań barażowych z Rosją. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 24 marca i jest to ostatnia szansa naszej drużyny na awans do mundialu w Katarze.

Według nieoficjalnych informacji Nawałka ma zarabiać około 200 tys. zł brutto. To znacznie więcej niż w czasach, gdy prowadził piłkarzy po raz pierwszy (ok. 120 tys. zł), ale mniej niż otrzymywał Paulo Sousa. W jego przypadku była mowa o ok. 330 tys. złotych co miesiąc.

Fot. Jerzy Dudek (FB) 

Dodał /

KATOWICE IKC - ILUSTROWANY KURIER CODZIENNY

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search