W tym roku kolejny Sylwester Szczęścia z Polastem na Stadionie Śląskim. Wśród gwiazd m. in. Bajm, Enej, Cleo, Paweł Domagała i Golec uOrkiestra

Stadion Śląski ponownie stanie się największą sceną muzyczną w Polsce! Na ogromnej multimedialnej scenie wystąpią najwięksi muzyczni artyści, którzy rozgrzeją do czerwoności wszystkich uczestników zabawy. Będzie to już trzecia edycja sylwestrowej imprezy organizowanej wspólnie z Telewizją Polsat. Śląską publiczność rozgrzeją w tym roku wielkie gwiazdy: Bajm, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell, The Original Lead Singer of Boney M, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra, Akcent oraz Gromee.

Na multimedialnej scenie, która zostanie zbudowana na Arenie Głównej zaprezentują się gwiazdy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Wstęp na imprezę na Stadionie Śląskim będzie bezpłatny, zgodnie z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Wejście na teren imprezy zostanie otwarte o godzinie 18:30, zaś początek imprezy planowany jest na 19:30.

Druga edycja szalonej imprezy na Stadionie Śląskim, która odbyła się w 2019 roku okazała się wielkim, frekwencyjnym sukcesem. Nowy rok na legendarnym chorzowskim obiekcie przywitało ponad 42 000 osób, zaś przed telewizorami w szczytowym momencie imprezę Telewizji Polsat obserwowało 3,5 mln widzów! Ze względu na sytuację epidemiologiczną, która miała miejsce w ubiegłym roku Sylwestrowa Moc Przebojów została zorganizowana w wyjątkowej formule: na żywo w dwóch studiach Telewizji Polsat.

Fot. Stadion Śląski

 

 

Dodał /

KATOWICE IKC - ILUSTROWANY KURIER CODZIENNY

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search