Batman, Ups 2: Bunt na Arce, Potworna rodzinka 2 – to najnowsze premiery w katowickim Kinie Helios. Mamy dla Was zaproszenia

Początek marca to dobry czas dla kinomanów i fanów Uniwersum DC, a w szczególności Batmana. Ten rok będzie zresztą obfitował w blockbustery pokroju Batmana – a więc dla kinomanów to dopiero początek filmowej przygody.

Mamy dla Was zaproszenia na premierowe pokazy do katowickiego Kina Helios. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

 – Kto wcielił się w postać Batmana w najnowszej wersji filmowej serii?

Odpowiedzi przesyłajcie za pomocą messengera IKC. 

Od czasu kiedy widzowie mogli zobaczyć na dużym ekranie Batmana minęło kilka lat.  Jak przekonują twórcy filmu, „Batman” będzie epickim i mrocznym widowiskiem z pogranicza kryminału z elementami noir, dreszczowca i kina akcji. Batman pierwszy raz w historii filmów pełnometrażowych będzie tak mocno zaangażowany w rozwikłanie zagadki detektywistycznej. Jest to bezpośrednie nawiązanie do komiksowego uniwersum DC, w którym Batman uchodzi za najwybitniejszego detektywa. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników, Batman występuje przeciwko korupcji w Gotham, stając się tym samym jedynym obrońcą sprawiedliwości. W trakcie śledztwa Batman spotyka Kobietę-Kota, Pingwina oraz Człowieka-Zagadkę.

Druga premiera ucieszy fanów animacji – rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach powraca – „Ups 2: Bunt na Arce”. Najmłodsi widzowie staną przed szansą wyruszenia w wielką wyprawę z Pluszczakami w poszukiwaniu nowego domu i czegoś do przekąszenia. Akcja filmu przenosi się z Arki Noego, którą wypłynęli bohaterowie pierwszej części – na ląd, a konkretnie na wyspę zamieszkiwaną przez Pluszczaki. W ich spokojne życie wkroczą teraz wszystkie gatunki zwierząt z Arki Noego, a co z tego wyniknie? Zapowiada się wspaniała przygoda. 

Pozostając w świecie animacji najmłodsi widzowie mogą wybrać się na wspólną filmową przejażdżkę z rodzinką Sielskich. To będzie mega zakręcona wyprawa, a do tego w doborowym towarzystwie. Na ratunek porwanej Babie Jadze ruszają wilkołak, mumia, wampir oraz Frankenstein. Cała rodzinka podąża tropem Mili Starr słynnej łowczyni potworów. Widzowie zobaczą w trakcie poszukiwań całą plejadę potwornego świata: Yeti, potwora z Loch Ness i King Konga. To wszystko w komedii „Potworna rodzinka 2”.

Fot. Kino Helios 

 

Dodał /

KATOWICE IKC - ILUSTROWANY KURIER CODZIENNY

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search