W katowickim Heliosie nie tylko znakomite premiery, ale również ćwierćfinałowe mecze Champions League

Przed nami kolejne wiosenne propozycje dużego ekranu. Znakomitych tytułów nie zabraknie w najbliższym czasie  w katowickim  Kinie Helios. Oprócz filmów Helios zaprasza również na ćwierćfinałowe mecze Champions League – wielkie emocje gwarantowane!

Długo wyczekiwana przez fanów na całym świecie premiera filmu „Morbius” już na ekranach! W tytułowej roli występuje Jared Leto, grając śmiertelnie chorego na rzadką chorobę krwi, zdeterminowanego, by uratować siebie i innych chorych, doktora. Bohater zaczyna eksperymentować, ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba… Rodzi się jeden z zaciekłych wrogów Spider-Mana, a widzowie kolejny raz mają okazję wejść do świata uniwersum Marvela.

Wśród nowości na uwagę zasługują z pewnością „Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore’a”.  Profesor Albus Dumbledore wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald  zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi. Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

Mamy dla Was zaproszenia do katowickiego Heliosa. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: 

 – Kto wcielił się w postać profesora Dumbledore’a w filmie „Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore’a”?

Odpowiedzi przesyłajcie przez messengera IKC.

Kolejna nowość to komedia przygodowa z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem „Zaginione miasto”. Film okazał się hitem za oceanem i może pochwalić się trzecim najwyższym otwarciem tego roku. Duet aktorski w tym wydaniu sprawdził się idealnie: Bullock gra błyskotliwą, ale samotną pisarkę popularnych romansideł, na okładkach których występuje model grany przez Tatuma… wierzący, że naprawdę jest bohaterem z powieści. Jest i czarny charakter, ekscentryczny miliarder porywający główną bohaterkę na ratunek, której rzuca się jej model z okładki. Przed widzami seria niefortunnych zdarzeń i beczka śmiechu!

Filmy dla całej rodziny to ważna pozycja w repertuarze Heliosa, a w nadchodzącym tygodniu widzowie będą mogli zobaczyć wiele. Tuż przed świętami wciąż można oglądać film dla najmłodszych widzów  „Zając Max: Misja Pisanka” i kolejne przygody najdzielniejszego zająca świata. W Wielkanocnej Krainie najważniejsza Złota Pisanka traci swój blask i staje się czarna. Zagrożone są wszystkie pisanki, ale i zbliżające się Święta. Na szczęście jest Max! Kolejnym filmem, który króluje na ekranach jest najnowsza propozycja ze studia Disney/Pixar „To nie wypanda”. Historia na czasie o sympatycznej, dorastającej 13-latce Mei Lee, która próbuje poskromić swoje drugie ja – czyli ogromną, puchatą pandę czerwoną. Zamienia się w nią za każdym razem kiedy jest rozemocjonowana i mimo obaw staje się najpopularniejszą pandą na świecie. Tego seansu nie można przegapić!

Fot. Kino Helios 

Dodał /

KATOWICE IKC - ILUSTROWANY KURIER CODZIENNY

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search